Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  IV Міжнародний Інвестиційний форум «Одесса-5Т»

  2019-10-15

  3 жовтня в Одесі відкрився міжнародний інвестиційний форум “Одеса-5Т”. У цьому році він пройшов деякий ребрендинг, ставши “Одеса-225Т”, що підкреслює ювілей нашого міста і проходить під гаслом “Таланти і натхнення”. Стратегія “5Т” включає в себе 5 напрямків, кожен з яких англійською мовою починається на букву “Т”: транспорт, торгівля, туризм, технології і “траст” (“довіру”, “trust”). Основне завдання форуму – залучення до Одеси нових інвесторів, презентація досягнутих в нашому місті успіхів, обмін досвідом та розробка нової стратегії розвитку Одеси.

  Виступаючи на відкритті форуму мер Одеси Геннадій Труханов зазначив, що в даний час розвиток міста направлено на збереження навколишнього середовища, енергоефективність, що дозволяє поліпшувати якість життя одеситів. Особливо актуально це в зв’язку з “надзвичайною кліматичною ситуацією”, оголошеної в ООН. У зв’язку з цим він назвав два напрямки.

  Мєр
  Першим напрямком Труханов зазначив переробку сміття. За його словами, сесія міської ради вже виділила землю для будівництва сміттєпереробного заводу на території Куліндоровського промвузла. Реалізується проект по дегазації основного міського сміттєзвалища – “Дальницьких кар’єрів”. Завдяки громадським і комерційним ініціативам, в Одесі успішно запущений цілий ряд проектів по сортуванню сміття, переробці відходів і виробництва з відходів різної корисної продукції.

  Другим напрямком Труханов назвав розвиток екологічно чистого міського електротранспорту. Тільки з 2016 року закуплено 57 нових тролейбусів, зібрані 18 нових трамваїв, а до кінця року кількість нових трамваїв одеської збірки доведуть до 25 одиниць, в тому числі два багатосекційних вагона. Нова техніка відрізняється низькою витратою електроенергії і закуповується в тісній співпраці з європейськими міжнародними банками. Також оновлення електротранспорту є частиною більш масштабних проектів по створенню лінії швидкісного трамвая “Північ-Південь”.

  мер2
  Також міський голова і його заступник Павло Вугельман в своїх виступах розповіли про те, що починаючи з першого форуму “Одеса-5Т” в 2016 році в Одесу залучено понад 190 мільйонів євро іноземних інвестицій.

  Серед провідних спікерів форуму слід відзначити великого економіста Еріка Наймана, почесного президента Єврокомісії Георгіса Кремліса, Главу асоціації “EuroAdvance” Бояна Томова, Главу Президії АУКС, а також по сумісництву Главу агентства розвитку міста Южне Шаякубова В’ячеслава, консула КНР господина Суня, співачку Руслану, багатьох одеських підприємців, засновників бізнесу в сфері IT, екологічно чистих, “зелених” технологій та інших.

  Одесса 5Тттт г-н Сунь

   

  Ерик Найман

  Ведучий форуму – шоумен і радіоведучий Андрій Шабанов пожартував, що спочатку на його роль запросили Тома Круза. Той навіть приїхав в Одесу, але дізнавшись про те, що ведучим буде Шабанов – відмовився.

  Шабанов

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *