Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  International Conference on Basic and Applied Sciences (ICBAS) відбудеться в січні наступного року

  2023-11-06

  International Conference on Basic and Applied Sciences (ICBAS) — це престижна подія, організована з мотивацією забезпечити чудову міжнародну платформу для академіків, дослідників, інженерів, промисловців та студентів-початківців у всьому світі, щоб поділитися своїми результатами досліджень із світовими експертами. Конференція запланована на 10-11 січня 2024 року в Макао.

  Основна мета ICBAS 2024 — надати можливість глобальним учасникам поділитися своїми ідеями та досвідом особисто зі своїми колегами, які, як очікується, приєднаються з різних частин світу. Крім того, це зібрання допоможе делегатам налагодити дослідницькі чи ділові стосунки, а також – міжнародні зв’язки для майбутньої співпраці в їхній професійній діяльності. Ми сподіваємося, що ICBAS 2024 зробить значний внесок в базу знань цих наукових галузей.

  Спонсор цієї конференції – ScienceGlobe (Міжнародне товариство наукових досліджень і розробок). Під час конференції буде проведена велика кількість лекцій від запрошених відомих доповідачів з усього Китаю. Нагороди за найкращу доповідь будуть присуджені доповідям, які будуть оцінені як найбільш вагомий внесок в результати роботи конференції.

  Раніше ScienceGlobe також проводив конференції в Лондоні (Великобританія), Сінгапурі, Куала-Лумпурі, Пенангу, Джакарті, Балі, Батамі, Бангкоку, Парижі, Стамбулі, Мельбурні (Австралія), Паттайї, Пхукеті, Манілі, Гонконзі, Йоганнесбурзі (Південна Африка), Пномпень (Камбоджа), Абу-Дабі та Дубаї.

  Усі зареєстровані доповіді на конференції будуть опубліковані. Матеріали конференції (з номером ISBN) і розширені версії доповідей будуть опубліковані у відповідних авторитетних міжнародних журналах Scopus/SCI/WoS/UGC Care Listed.

  Детальнішу інформацію про виставку можна знайти на офіційній сторінці: https://scienceglobe.org/Conference/15721/ICBAS/

   

  International Conference on Basic and Applied Sciences (ICBAS) відбудеться в січні наступного року

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *