Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  II КВАРТАЛ 2021 РІК. НОВІ ЧЛЕНИ АСОЦІАЦІЇ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

  До рядів Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва у II кварталі 2021 році приєдналися нові почесні та асоційовані учасники. Ми раді представити їх вашій увазі.

  Почесні Члени Асоціації:

  Представництво в Україні Китайської компанії «CHINA MACHINERY ENGINEERING CORPORATION», в особі пана Сон Чжі Вея. СМЕС представляє інтереси китайської державної промислової групи Sinomach. З 2019 року компанія Sinomach входить у двадцятку світових лідерів серед будівельних підрядників. Основний фокус діяльності компанії СМЕС в Україні – це проекти, пов’язані як з відновлюваною, так і традиційною енергетикою, а також муніципальним інжинірингом.

  ТОВ «КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ТРАДИЦІЙНОЇ КИТАЙСЬКОЇ МЕДИЦИНИ», Центр який було відкрито на базі Київського медичного університету УАНМ, керівник організації в особі Самсонова Віталія. Сама назва Центру в повній мірі свідчить про його концепцію та лікувально-оздоровчі методики, які в ньому застосовуються — це традиційні методи китайської медицини, серед яких: акупунктура (голковколювання), термопунктура (прогрівання/ припікання), гірудопунктура (ставлення п’явок на точки акупунктури), фітотерапія (терапія лікарськими травами) та інші методи. У Центрі паралельно з класичними методами впроваджуються і сучасні інноваційні методики, де тисячолітній досвід традиційної китайської медицини тісно пов’язаний з технологічними можливостями XXI століття.

  НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ — установа, яка підпорядкована Державному космічному агентству України та здійснює управління польотами космічних апаратів, дослідження далекого космосу з використанням власних технічних засобів, контроль космічного простору та геофізичний моніторинг, випробування космічної техніки. Начальник Центру Присяжний Володимир.

  Громадська організація «АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ МІСТА ЮЖНОГО». Агенція займається питаннями залучення інвестицій в місто та південний регіон України, підготовкою і проведенням переговорів з закордонними делегаціями та впровадженням нових проектів.

  Асоційовані члени:

  ТОВ «АСТРА УКРАЇНА», компанія здійснює доставку “від дверей до дверей” будь-яких партій вантажів всіма видами транспорту по всьому світу, а також займається страхуванням вантажів. Компанія «АстрА Україна» входить в холдинг AsstrA (Швейцарія, Цюрих) з офісами в Україні, Росії, Білорусі, Польщі, Литві, Італії, Німеччині, Чехії, Китаї та Казахстані. Керівник компанії Демченко Наталія.

  Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ СХІДНОЇ МЕДИЦИНИ». Організація яка об’єднує громадян України та інших країн в залежності від їх професій і видів діяльності, і проводить системну роботу щодо впровадження досвіду традиційної китайської медицини (ТКМ) в Україні. Також є членом World Federation Of Chinese Medicine Societies (WFCMS). Засновник і Глава Асоціації Самсонов Віталій.

  ТОВ «СПАРКТРАНС», вид діяльності — діяльність у сфері транспорту і міжнародних перевезень. Директор Вознесенська Тетяна.

  Асоціація Українсько-Китайського Співробітництва з радістю допомагатиме компаніям-учасникам АУКС налагоджувати зв’язок з представниками китайського бізнесу, і максимально відкриті для подальшої співпраці, що однозначно буде позитивно впливати на розвиток держави.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *