Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Huawei і КПІ підписали меморандум. Про що домовилися

  2020-02-10

  Київський Політех і китайський мобільний гігант уклали згоду про співпрацю.

  Китайська компанія Huawei і КПІ ім. Ігоря Сікорського уклали меморандум про взаєморозуміння, і, таким чином, оголосили про продовження співпраці в сфері інформаційно-комунікаційних технологій. Про це LIGA.net повідомили представники компанії.

  Що передбачає меморандум:

  – Huawei продовжить підтримувати КПІ у впровадженні інформаційно-комунікаційних технологій в сфері освіти і науки;

  – Сторони погодилися брати участь в реалізації спільних освітніх програм, залучати здобувачів вищої освіти до виконання наукових досліджень;

  – Створення умов для відкриття лабораторії Huawei на базі університету;

  – У сфері науки буде підтримуватися організація спільних науково-практичних конференцій, реалізація спільних науково-дослідних програм. Серед них – Huawei Innovation Research Program, HAINA (Huawei Authorized Information and Network Academy program), Загальний навчально-науковий центр на базі КПІ та інших.

  – У сфері інновацій – учасники співробітництва будуть підтримувати спільні дослідження і проекти по накопичених знань, створення технологій і устаткування і т.д.

  Відзначається, що співпраця двох організацій почалося в 2016 році. За останні роки партнери разом досягли “значних успіхів”, сказано в повідомленні. А саме – створили дослідні центри, реалізували освітні та наукові проекти, підтримали талановитих студентів.

  “Згодом студентів почали запрошувати на стажування в лабораторіях київського офісу компанії. Найбільш талановиті стажисти отримували роботу в Huawei”, – йдеться в презентації.

  HuaweiKPI_Memorandum_1

   

  2020-02-03

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *