Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  «Хуавей» випускає повністю незалежну та керовану операційну систему, яка буде запущена одночасно з серією «Мейт 70»

  2024-06-24

  «Це незалежна та керована операційна система китайського виробництва», – сказав під час конференції розробників «Хуавей» Юй Чендун, директор-розпорядник «Хуавей», голова бізнесової групи, відповідальної за кінцевий продукт, а також голова підрозділу із проєктування розумних автомобілів. Повідомляється, що ОС «Гармонія» НЕКСТ здійснила власну розробку та тестування верстання вебсторінок та серверного функціоналу, була офіційно запущена для тестування розробниками. Очікується, що у четвертому кварталі 2024 року вона вийде споживацький ринок.

  Про це пише Тенсенс Нет.

  21 червня «Хуавей» на Конференції розробників 2024 випустила нову ОС «Гармонія» НЕКСТ, Велику модель Паньгу 5.0, хмарний сервіс «Шентен» на основі ШІ, базу даних «ГауссБД» тощо.

   «Човен ОС «Гармонія» НЕКСТ подолав вже незліченну кількість порогів», – зітхнув Ю Чендун.

  «ОС «Гармонія» в жодному разі не є заміною для «Андроїд» або «Ай-оес»». Генеральний директор відділу програмного забезпечення «Хуавей» бізнесової групи, відповідальної за кінцевий продукт, Ґун Ті сказав на прес-конференції, що розробка нативних додатків ОС «Гармонія» полягає не просто в переписуванні коду, а в переплануванні усього користувацького досвіду.

  Наведемо приклад із велопрокатом. Раніше, якщо ви скористатись велопрокатом китайської інтернет-компанії, що спеціалізується на локальних замовленнях і доставці їжі, товарів і послуг через мережу «Мейтуан», вам необхідно було б зробити принаймні 5 кроків: від розблокування телефону до розблокування велосипеду, а також повторно увійти в програму, щоб завершити поїздку. Із кьюар кодом ОС «Гармонія» велосипед можна безпосередньо розблокувати лише одним дотиком, і згодом завершити поїздку, не розблоковуючи екран.

  Це означає, що китайська ОС «Гармонія» може зруйнувати біполярний світ мобільних операційних систем «Епл» та «Андроїд».

  ОС «Гармонія» була вперше випущена 9 серпня 2019 року. Після зміни чотирьох поколінь кількість екологічних пристроїв перевищила 900 мільйонів, а розробників додатків – 2,54 мільйона. За словами Ю Чендуна, використання ОС «Гармонія» НЕКСТ може підвищити продуктивність пристрою на 30%.

  21 червня ОС «Гармонія» НЕКСТ офіційно запустила режим для тестування розробниками, і в майбутньому операційна система «Хуавей» серії «Мейт 60», «Мейт Ікс-5», «МейтПад Про» 13,2 дюйма буде оновлена на відповідну. За словами Юй Чендуна, коли серія «Хуавей Мейт 70» вийде в світ у четвертому кварталі 2024 року, ОС «Гармонія» НЕКСТ в той самий же час буде випущена для комерційного вжитку.

  Багато брокерських компаній з оптимізмом дивляться на потенціал до майбутнього розвитку ОС «Гармонія» НЕКСТ. Звіт організації з маркетингових досліджень «Контрапункт» показує, що в першому кварталі 2024 року частка ОС «Гармонія» у Китаї досягла 17%, перевершивши операційну систему «Епл» (16%), а її використання в світі зросло з 2% до 4%.

  Для ОС «Гармонія» ключем до її здатності конкурувати з «Епл» і «Андроїд» полягає в побудові екосистеми додатків. За даними «Хуавей», понад 5000 додатків наразі перебувають у стані розробки для ОС «Гармонія», а ще понад 1500 вийшли на ринок.

   

  «Хуавей» випускає повністю незалежну та керовану операційну систему, яка буде запущена одночасно з серією «Мейт 70»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *