Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  Хуа Чуньін: Ескалація економічного протистояння між Китаєм і США приведе до перемоги Піднебесної

  2018-04-17

  Прагнення Трампа скоротити торговий дефіцит США з Китаєм привели до торгової війни держав.

  Ескалація економічного протистояння між Китаєм і США приведе до перемоги Піднебесної, таку заяву зробила офіційний представник МЗС КНР Хуа Чуньін.

  За її словами, якщо США продовжать йти проти течії і вести себе нерозважливо, Китай продемонструє свої сили і здобуде перемогу в оборонній битві за багатосторонню і вільну торгівлю.

  «Це не тільки заради забезпечення законних прав та інтересів Китаю, це також буде заради захисту глобальної багатосторонньої торговельної системи і порядку», – сказав дипломат.

  При цьому Хуа Чуньін також зазначила тісний торговий зв’язок двох найбільших економік світу і закликала США до взаємодії на основі поваги, рівноправності і до взаємовигідної співпраці.

  Як повідомляли новини світу раніше, в кінці березня поточного року президент США Дональд Трамп підписав указ про введення мит на товари китайського виробництва на загальну суму близько $ 60 млрд, пояснивши цей крок прагненням скоротити торговий дефіцит США з Китаєм, який за різними даними становить від $ 375 млрд до $ 504 млрд.

  Відповідним кроком було те, що на початку квітня Державна рада Китаю схвалила введення 25% -го мита на 106 найменувань американських товарів. Вступ в силу цього закону китайська сторона приурочила до вступу в силу американських мит.

  Наступним кроком американського президента стали погрози з його боку збільшити мита на товари з Китаю, підвищивши їх загальну суму до $ 100 млрд.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *