Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  HCI 2020 Guangzhou – Health Care Industry

  Міжнародна виставка екологічно чистої і здорової їжі, якісної питної води, раціонального харчування і послуг для підвищення якості життя і здоров’я The 11th China (Guangzhou) International Health Care Industry Exhibition або коротко HCI 2020 Guangzhou пройде з 11 по 13 вересня в Гуанчжоу.
  Цього року захід об’єднає спеціалізовані покази:
  HME 2020 Guangzhouвиставка китайської медицини і фізіотерапії;
  HWE 2020 Guangzhouвиставка водневих продуктів, супутніх товарів.
  HCI 2020 Guangzhou стане важливою комунікаційною та демонстраційною платформою для великих компаній і відомих світових брендів, що постачають продукти та послуги світових стандартів для якісного життя, здоров’я, харчування.
  Передбачається, що площа виставки в цьому році досягне 50000 кв.м. У ній візьмуть участь 1000 підприємств з 12 країн і регіонів, а кількість відвідувачів перевищить 60000. HCI 2020 Guangzhou стане масштабним і впливовим заходом в індустрії охорони здоров’я Південного Китаю.
  Країна, місто: Китай, Гуанчжоу

  Місце проведення: Chinа Import and Export Commodities Fair Pazhou Complex

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 11.09.2020 – 13.09.2020

  Організатори: HealthCare Food Profession Association of Guangzhou Province, Zhenwei International Exhibition Group

  Website: http://www.hciexpo.com/cn/

  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: біодобавки, зерно, насіння, рис, м’ясо, овочі, морепродукти, фрукти, харчова олія, закуски, заморожені продукти, дитяче харчування, здорове харчування, дієтичне харчування, сільгосппродукти, зелені продукти харчування, напої, молочні продукти, фруктові соки , кава, овочеві соки, чай, мінеральна вода, розчинні напої, вино, мед; воднева питна вода, водоводні чашки, водоводні чиллери, водоводні фільтруючі елементи; водорозчинні косметичні засоби: водоносний водонагрівач; обладнання та упаковка для виробництва водневих вод: спеціальні металеві банки, упаковка композиту з алюмінієвої фольги, нанотехнологія, технологія мікроелектроліза.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *