Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Харківський вуз відкрив новий напрямок академічної мобільності

  2018-12-03

  Національний юридичний університет ім.Ярослава Мудрого відкрив новий напрямок академічної мобільності на весняний семестр в Східно-Китайському університеті політичних наук і права (Шанхай, КНР). Про це повідомили в вузі. Студенти першого курсу магістратури запрошуються до участі в конкурсі на навчання протягом одного семестру з 25 лютого по 28 червня 2019 року. Навчання буде проходити на юридичному факультеті Східно-Китайського університету політичних наук і права на основі міжуніверситетської угоди, укладеної 25 жовтня 2018 року.

  Навчання безкоштовне, студенти матимуть витрати на транспорт, проживання, харчування, а також обов’язково мають оплатити страховий поліс. Надається можливість за бажанням студента пройти елементарний або поглиблений курс китайської мови і письма.

  Довідка: Східно-Китайський університет політичних наук і права є державним навчальним закладом, заснованим в 1952 році, де навчається понад 20 тис. студентів з Китаю та інших країн світу. За рейтинговими показниками університет входить в десятку кращих юридичних закладів Китаю. Головний кампус знаходиться в місті Шанахай, університет пропонує студентам розгалужену інфраструктуру для спорту і відпочинку.

   

  “newsmir”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *