Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Харківський школяр вийшов в лідери по астрофізиці

  2018-11-14

  Харківський школяр отримав “срібло” на Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики. Інтелектуальні змагання завершилися 11 листопада в Пекіні (Китайська Народна Республіка). У них взяли участь близько 200 учасників з 39 країн світу.

  Учні та студенти показували знання з профільних дисциплін в декількох турах: теоретичний, практичний, спостереження за зоряним небом і командний тур.

  В цілому команда українських учнів і випускників шкіл завоювала 4 медалі – 2 срібні і 2 бронзові. Срібло завоював Іван Рідкокаша, випускник КУ “Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області”.

  Довідка. Міжнародна олімпіада з астрономії та астрофізики (International Olympiad on Astronomy and Astrophysics, IOAA) проходить щорічно. Країна-учасниця представляє одну команду (не більше 5 учнів або студентів). Переможці олімпіади визначаються в індивідуальній першості та нагороджуються золотими, срібними та бронзовими медалями, а також відзначаються похвальними грамотами і призами в окремих номінаціях, які встановлює країна-господар олімпіади.

  01(19)

  “newsmir”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *