Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ГУБЕРНАТОР КИЇВЩИНИ АНАТОЛІЙ ПРИСЯЖНЮК ПЕРЕБУВАЄ З ОФІЦІЙНИМ ВІЗИТОМ У ПРОВІНЦІЇ ХУБЕЙ КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ

  2011-11-22

  Делегація Київської області на чолі з головою облдержадміністрації Анатолієм Присяжнюком перебуває з офіційним візитом у провінції Хубей Китайської Народної Республіки. Мета візиту – презентація економічного потенціалу Київщини, обговорення перспективи співпраці між регіонами, поліпшення бізнес-клімату та залучення інвестицій.

  – Ми зацікавленні в налагодженні та розвитку відносин з китайською провінцією Хубей. Наразі вже є певні напрацювання в цьому напрямку: це і співпраця в сфері економіки, сільському господарстві, медицині, освіті. Ми домовилися про організацію стажування наших та китайських фахівців з метою вивчення та обміну досвідом, а також про створення українсько-китайського культурно-освітнього центру, який сприятиме налагодженню зв’язків між культурними та навчальними закладами. Наразі опрацьовуємо проект Програми з економічного, науково-технічного та культурного співробітництва між Київською облдержадміністрацією та Народним Урядом провінції Хубей на 2012-2013 роки, – зазначив Анатолій Присяжнюк.

  Нагадаємо, у вересні на Київщині перебувала офіційна делегація Народного Уряду провінції Хубей на чолі з віце-губернатором провінції Хубей Джан Дейлі. Члени китайської делегації ознайомилися з соціально-економічним станом та інвестиційним потенціалом Київщини, а також можливостями розвитку двосторонніх відносин та активізацією співробітництва.

  У ході зустрічі відбулося підписання Протоколу засідання з питань розвитку співробітництва між Народним урядом провінції Хубей КНР та Київською обласною державною адміністрацією.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *