Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Guangzhou Design Week 2023 пройде в грудні цього року

  2023-10-06

  Тиждень дизайну в Гуанчжоу був заснований під керівництвом держави у 2006 році як перший тиждень дизайну в Китаї. Його також спільно схвалювали та пропагували IFI, ICSID та ICOGRADA з 2007 року. Після 17 років розвитку Guangzhou Design Week став головним дизайнерським заходом в Азії, а також платформою, яка надає дизайнерам можливість для кооперації.

  Дотримуючись принципу «глобального партнерства», після десятиліть розвитку та інновацій Guangzhou Design Week розширився до кооперативної партнерської мережі, яка охоплює понад 200 міст у понад 40 країнах і понад 4000 медіа-партнерів у всьому світі. І до цього часу він об’єднував на своїй платформі серію чудових китайських дизайнерських заходів, включаючи виставки, церемонії нагородження, форуми та навчальні поїздки, які здобули репутацію найцінніших платформ індустрії дизайну в Китаї.

  Цього року Guangzhou Design Week пройде з 8 по 11 грудня 2023 року в Poly World Trade Center Expo, Int`L Sourcing Center, а також Nan Fung Int`I Convention & Expo Center.

  Детальнішу інформацію про виставку та процедуру реєстрації можна знайти на офіційній сторінці: https://en.gzdesignweek.com/about?cate=

   

  Guangzhou Design Week 2023 пройде в грудні цього року

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *