Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  «Guangzhou Automobile Exhibition 2023»

  2023-11-30

  18 листопада 2023 року дипломати Генерального консульства України в Гуанчжоу взяли участь у роботі однієї з найбільших виставок КНР у сфері автомобілебудування «Guangzhou Automobile Exhibition 2023».

  Про це повідомили на офіційному сайті Генерального консульства України в Гуанчжоу.

  У ході ознайомлення з виставкою українські дипломати відвідали стенд української компанії «Green Energy Technology», яка є найбільшим на півдні КНР постачальником електромобілів китайського виробництва на український ринок. Головний офіс компанії «Green Energy Technology» знаходиться у місті Фошань, що неподалік від Гуанчжоу. Генеральний консул України в Гуанчжоу провів бесіду з керівництвом компанії, під час якої сторони обговорили перспективи розвитку двостороннього співробітництва між Україною та КНР як у сфері торгівлі автомобілями та запчастинами, так і на інших напрямках співпраці. Компанія «Green Energy Technology» має офіс в Україні та представництва в інших країнах Європи. У планах компанії залучення інвестицій у різні проекти в Україні.

   

  «Guangzhou Automobile Exhibition 2023»

   

  Також під час зустрічі було проведено переговори з одним з партнерів компанії «Green Energy Technology» – паном Фен Лі, президентом компанії «Foshan City International Trade Co., Ltd».

  У роботі виставки також взяли участь представники відомої української компанії-виробника автомобільних шин «Rosava». Стенд нашої компанії користувався великою увагою з боку відвідувачів виставки. Генеральне консульство України в Гуанчжоу надаватиме усілякого сприяння українському виробнику шин з метою збільшення кількості експорту його продукції на ринок КНР.

   

  «Guangzhou Automobile Exhibition 2023»

   

  «Guangzhou Automobile Exhibition 2023»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *