Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  GSMA Mobile World Congress Shanghai 2018

  GSMA Mobile World Congress Shanghai 2018 – це міжнародна виставка-конгрес мобільних технологій в Азії, яка пройде в Шанхаї з 27 по 29 червня.

  Захід представляє інтереси мобільних операторів по всьому світу. Воно об’єднує близько 800 світових операторів мобільного зв’язку з 250 компаніями в ширшій мобільній екосистемі, включаючи виробників мобільних телефонів і пристроїв, компаній-розробників програмного забезпечення, постачальників обладнання та інтернет-компаній, а також організацій у таких галузях промисловості, як фінансові послуги, охорона здоров’я , засоби масової інформації, транспорт і комунальні послуги.

  Програма GSMA Mobile World Congress Shanghai буде включати в себе:

  виставку технологій;
  м
  обільний Форум – конференція за участю ключових доповідачів;
  н
  еймовірні можливості мережи C-Level;
  р
  озширену версія популярної GSMA Connected City;
  с
  пеціалізовані виставкові зони і павільйони, такі як ліквідація наслідків стихійних лих, mEducation і mLearning, NFC та звісно мобільні ігри.

  На GSMA Mobile World Congress Shanghai 2017 побувало 67500 унікальних відвідувачів зі 104-х країн. Виставка зайняла 7 павільйонів SNIEC стендами майже 600 експонентів, більше половини яких приїхали в Китай з інших країн. У конференції взяли участь 3725 делегатів. Зареєстровано близько 800 представників ЗМІ та галузевих аналітиків.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)

  Терміни проведення: 27.06.2018 – 29.06.2018

  Організатор: GSMA – GSM Association

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *