Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Greenland Holding Group має намір допомагати українським виробникам сільськогосподарської продукції в освоєнні ринків Китаю

  2019-08-05

  Greenland Holding Group – найбільша в Китаї група компаній державно-приватного партнерства, що займається будівництвом, нерухомістю, міжнародною торгівлею, фінансами та ін. Річний товарообіг компанії становить понад $110 млрд. Компанія займає 202 місце в світовому рейтингу «Fortune Global 500».

  В рамках візиту представників холдингу на чолі з Президентом холдингу паном Чжан Юлянь в Україні, КТА організувало зустріч з Президентом ТППУ паном Геннадієм Чижиковим з представниками ГУ Офіс по залученню і підтримці інвестицій “UkraineInvest”, Української Зернової Асоціації, членами КТА і представниками українського бізнесу. Захід відбувся за участю Радника з торгово-економічних питань при Посольстві КНР в Україні пана Лю Цзюня.

  Керівники китайського холдингу відзначили, що компанія зацікавлена ​​в пошуку потенційних партнерів, які готові експортувати свою продукцію в Китай, в участі українських компаній у Другій імпортної виставці China International Import Expo (Шанхай) і в розвитку туристичного потенціалу між Україною та КНР.

  Компанія висловила наміри активно допомагати українським виробникам сільськогосподарської продукції та продуктів харчування в освоєнні ринків Китаю, водночас вона відкрита до співпраці і в інших сферах і прагне сприяти поглибленню торгово-економічного співробітництва між Україною та КНР.

   

  dav

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені Required fields are marked *