Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  Голова Президії АУКС В’ячеслав Шаякубов підписав Меморандум з CODA

  2018-11-24

  С 7-11 листопада 2018 року проходив форум міжнародного значення в якому приймали участь Китай – країни АСЕАН та Китайська асоціація з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA)). Форум проходив в місті Панджоу, провінція Гуйчжоу на півдні Китаю.

  2viber image2

  На форумі були присутні дипломатичні представники більше ніж з 20 країн світу – Таїланд, Камбоджа, Малайзія, М’янма, Філіппіни, Лаос, також країни-учасниці ініціативи “Один пояс, один шлях”, серед яких Україна, представники бізнесу та держкерівники відповідних міністерств Китаю, керівництво народного уряду провінції Гуйчжоу, представники відомих галузевих асоціацій, підприємці.

  viber image

  Саме на цьому форумі 9 листопада відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Китайською асоціацією з розвитку підприємств за кордоном і Головою Президії АУКС В’ячеславом Шаякубовим, який представляв інтереси АУКС. Варто зазначити, що Китайська асоціація з розвитку підприємств за кордоном сама впливова недержавна організація в Китаї, яка об’єднує більше ніж 1000 бізнес компаній. Тому для АУКС це дійсно значна подія, яка дасть новий поштовх розвитку відносин між цими двома впливовими асоціаціями, як у торгово-економічній сфері, так і в надходженні китайських інвестицій в нові проекти України.

  viber image1
  Виступ Голови Президії АУКС
  viber image5
  Підписання Меморандуму про співробітництво

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *