Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Голова КНР Сі Цзіньпін виступив із відеозверненням на 7-му саміті СЕЛАК

  Пекін, 25 січня /Сіньхуа/ — Сьомий саміт Співтовариства латиноамериканських і карибських держав /СЕЛАК/ відбувся у вівторок в аргентинській столиці Буенос-Айрес. На запрошення Альберто Фернандеса, президента Аргентини, яка є країною-головою СЕЛАК за ротацією, голова КНР Сі Цзіньпін виступив із відеозверненням на саміті, повідомляє Сіньхуа.

  Сі Цзіньпін зазначив, що країни Латинської Америки і Карибського басейну /ЛАК/ є важливою складовою частиною країн, що розвиваються. Вони також беруть активну участь у глобальному управлінні та роблять у нього важливий внесок. СЕЛАК, яке перетворилося на незамінну рушійну силу глобального співробітництва Південь-Південь, відіграє важливу роль у збереженні регіонального миру, сприянні спільному розвитку та просуванні регіональної інтеграції.

  Сі Цзіньпін підкреслив, що Китай завжди підтримував і підтримує процес інтеграції в Латинській Америці та Карибському басейні.

  “Ми високо цінуємо наші відносини з СЕЛАК і розглядаємо його як нашого ключового партнера у зміцненні солідарності між країнами, що розвиваються, і просуванні співпраці Південь-Південь. Саме тому Китай співпрацює з країнами ЛАК, щоб неухильно зміцнювати форум Китай-СЕЛАК і вивести відносини Китай-ЛАК у нову еру, що характеризується рівністю, взаємною вигодою, інноваціями, відкритістю і користю для народу”, – сказав він.

  Сі Цзіньпін зазначив, що дедалі більше країн у цьому регіоні разом із Китаєм просувають високоякісне співробітництво в рамках спільного будівництва “Поясу і шляху”, підтримують та беруть участь в Ініціативі з глобального розвитку та Ініціативі у сфері глобальної безпеки, а також співпрацюють із Китаєм у побудові співтовариства єдиної долі Китай-ЛАК.

  Сі Цзіньпін наголосив, що світ вступив у новий етап турбулентності та перетворень. “Ми можемо впоратися з викликами і подолати труднощі тільки за рахунок зміцнення солідарності та співпраці”, – сказав він.

  Китай готовий продовжувати працювати з країнами ЛАК, щоб допомагати один одному і разом домагатися прогресу, розвивати спільні цінності всього людства – мир, розвиток, рівність, справедливість, демократію і свободу, додав він.

  Китай готовий об’єднати зусилля з країнами ЛАК для сприяння миру і розвитку в усьому світі, просування побудови співтовариства єдиної долі людства і спільного створення ще більш світлого майбутнього для всього світу, сказав Сі Цзіньпін.]

  Отже, на Сьомому саміті Співтовариства латиноамериканських і карибських держав Сі Цзіньпін, голова КНР, зазначив, що Китай високо цінує відносини з Співтовариством латиноамериканських і карибських держав (СЕЛАК) і готовий продовжувати співпрацю з країнами Латинської Америки і Карибського басейну для зміцнення солідарності, спільного розвитку та побудови співтовариства єдиної долі.

  Офіційний сайт: https://www.fmprc.gov.cn/web/zyxw/202301/t20230125_11014452.shtml

  Голова КНР Сі Цзіньпін виступив із відеозверненням на 7-му саміті СЕЛАК

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *