Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Голова КНР Сі Цзіньпін та Президент США Джо Байден провели зустріч під час саміту G20 на о. Балі

  2022-11-14

  14 листопада Голова КНР Сі Цзіньпін та Президент США Джо Байден провели двосторонню зустріч під час саміту G20 на о. Балі в Індонезії, повідомляє Радіо Свобода

  Під час зустрічі лідери двох країн обмінялися думками щодо ключових регіональних і глобальних викликів. Президент Байден порушив питання війни Росії проти України та безвідповідальних погроз Росії використання ядерної зброї.

  Джо Байден і Сі Цзіньпін погодились з тим, що ядерна війна ніколи не повинна вестися і ніколи не може бути виграна, а також наголосили на неприйнятності використання або загрози застосування ядерної зброї в Україні.

  Окрім того, Байден пояснив, що Сполучені Штати продовжуватимуть активно конкурувати з КНР, але ця конкуренція не повинна перерости в конфлікт. Сполучені Штати та Китай повинні відповідально керувати конкуренцією та підтримувати відкриті лінії зв’язку.

  Сі Цзіньпін вказав, що поточний стан відносин Китаю та США не відповідає фундаментальним інтересам двох країн і не є тим, чого очікує міжнародна спільнота.

  На думку Голови КНР Китай і Сполучені Штати повинні мати відчуття відповідальності за історію, за світ і за людей, налагодити відносини в правильному руслі та повернути їх назад на шлях здорового та стабільного зростання на користь двох країн і світу в цілому.

  Голова КНР Сі Цзіньпін та Президент США Джо Байден провели зустріч під час саміту G20 на о. Балі

  Фото з сайту Міністерства закордонних справ КНР

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *