Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Голова КНР Сі Цзіньпін планує провести переговори з Володимиром Зеленським

  2023-03-13

  Голова Китаю Сі Цзіньпін планує поговорити з президентом України Володимиром Зеленським після його зустрічі з російським диктатором Володимиром Путіним у Москві наступного тижня. Ця розмова буде першою з початку повномасштабної війни Росії проти України, повідомляє Українська Правда з посиланням на Wall Street Journal.

  Як повідомляє видання “Пряма розмова із Зеленським, якщо вона відбудеться, ознаменує собою важливий крок у зусиллях Пекіна зіграти роль миротворця в Україні, що досі скептично сприймали в Європі.

  Це також зміцнить авторитет Пекіна як глобального посередника після того, як минулого тижня він сприяв несподіваному дипломатичному прориву між Саудівською Аравією та Іраном”.

  За даними Wall Street Journal, візит очільника Китаю в Росію і можлива розмова Сі із Зеленським відображають прагнення Пекіна відігравати активнішу роль у посередництві для припинення війни в Україні.

  Також повідомляється, що Сі Цзіпьпін розглядає можливість відвідування інших європейських країн у рамках своєї поїздки в Росію, хоча, за словами співрозмовників, його повний маршрут ще не затверджений.

  Голова КНР Сі Цзіньпін планує провести переговори з Володимиром Зеленським

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *