Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ГОЛОВА КНР ПРИВІТАВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

  2011-08-25

  Джерело: Прес-служба Президента України Віктора Януковича

  Голова Китайської Народної Республіки Ху Цзіньтао привітав Президента України Віктора Януковича з 20-ю річницею Незалежності України.

  «Маю честь від імені Уряду Китаю та китайського народу, а також від себе особисто висловити щирі вітання та добрі побажання», – йдеться у привітанні Голови КНР.

  Ху Цзіньтао відзначив зусилля Віктора Януковича задля досягнення політичної солідарності в країні, проведення економічних реформ. «Я впевнений, що під Вашим керівництвом український народ неодмінно досягне великих зрушень у справі будівництва незалежної, процвітаючої і могутньої країни», – підкреслив він.

  «За 19 років з часу встановлення дипломатичних відносин між Китаєм і Україною двосторонні відносини добре і стабільно розвиваються. Політична взаємна довіра Сторін безперервно зміцнюється. Досягнуто рясних плодів у співпраці у різних галузях. Обидві Сторони підтримують одна одну і тісно взаємодіють у міжнародних справах. Особливо варто підкреслити, що протягом останнього року в китайсько-українських відносинах досягнуто якісного прогресу.

  Наступний рік – 20-річчя встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами. Я готовий спільно з Вами докладати зусиль для наповнення стратегічного змісту китайсько-українських відносин, просування практичного співробітництва в різних галузях на новий рівень на благо народів обох країн», – заявив у своєму привітанні Голова КНР.

  Ху Цзіньтао побажав Україні процвітання і могутності.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *