Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ГОЛОВА КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ ХУ ЦЗІНЬТАО ВІДВІДАЄ УКРАЇНУ З ДЕРЖАВНИМ ВІЗИТОМ

  2011-06-17

  Джерело: Прес-служба Президента України Віктора Януковича

  18-20 червня 2011 року відбудеться державний візит в Україну Голови Китайської Народної Республіки Ху Цзіньтао. Про це повідомив Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін.

  Як зазначив С.Льовочкін, державний візит Голови КНР в Україну стане першим після десятирічної перерви відвіданням нашої держави найвищим керівником Китаю.

  Характерною рисою візиту є його проведення на фоні суттєвої активізації всього комплексу відносин, яка спостерігається після державного візиту до КНР Президента України В.Януковича (вересень 2010 року).

  Очікується, що візит Голови КНР стане потужним імпульсом  для оптимізації та наповнення прагматичним змістом двосторонньої співпраці, насамперед, в торговельно-економічній, фінансово-інвестиційній та науково-технічній сферах.

  Планується, що за результатами візиту буде підписана Спільна декларація, яка формалізує попередні домовленості щодо встановлення між Україною і КНР відносин стратегічного партнерства.

  У рамках візиту сторони мають намір укласти також цілу низку міжурядових та міжвідомчих угод і контрактів, спрямованих на поглиблення двостороннього співробітництва, передусім у торговельно-економічній сфері, між Україною та Китайською Народною Республікою.

  Відповідно до програми перебування в Україні Голова КНР Ху Цзіньтао планує також відвідати Автономну Республіку Крим.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *