Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Глобальний саміт підприємців та конкурс із підприємницької діяльності HICOOL відкрився в Пекіні

  2023-08-28

  Увечері 25 числа в Пекіні відкрився триденний саміт підприємців та конкурс із підприємницької діяльності HICOOL 2023. На цьому саміті вперше було створено міжнародну інноваційну виставкову площу, на якій науково-технічні інноваційні організації та видатні проекти з Бразилії, Ірландії, Таїланду, Гонконгу та інших країн і регіонів мали можливість презентувати плоди своєї праці. Про це повідомляє новинне агентство Chinanews.

  Тема цьогорічного саміту: “Концентруючи силу та інновації, крокуємо до світла”. На церемонії відкриття відбулася церемонія завершення Національної академії інновацій та підприємництва “Факел” (Чжунгуаньцунь), презентація результатів проєкту із співпраці талантів “Єднаючи Пекін – Тяньцзінь – Хебей”, запуск пілотного будівництва Міжнародного спільного інноваційного центру насіннєвої промисловості, церемонія випуску Міжнародної великої наукової програми “Аналіз генетичних ресурсів сільськогосподарських культур” (план G2P), презентація результатів міжнародної молодіжної інноваційної зони із збору талантів і церемонія відкриття демонстраційної зони співпраці та району Пекін – Гонконг – Макао із обміну талантами.

  Під час саміту організатори провели глобальну виставку чудових підприємницьких проектів, запустили конференц-зал HICOOL, док-станцію венчурного капіталу, уклали угоди про закордонне співробітництво, випуск нових продуктів, а також п’ять сценічних заходів на тему медицини та здоров’я. На саміті були присутні гості з усіх верств суспільства, понад 30 000 висококваліфікованих фахівців з науково-технологічної галузі, а також більше 1000 інвесторів зібрались з метою обговорити передові технології та поділитися досягненнями у сферах інновацій і підприємництва.

  На цьому саміті вперше було створено міжнародну інноваційну виставкову площу, у якій взяли участь науково-технічні інноваційні організації та видатні проекти з Бразилії, Ірландії, Таїланду, Гонконгу, Китаю та інших країн і регіонів, а також були проведені співпраця та обмін із спеціальних питань. Саміт також привернув видатні проекти зі Сполучених Штатів, Німеччини, Великобританії, Франції, Швеції, Фінляндії, Японії, Сінгапуру, Південної Кореї, Малайзії, Ірану, Ізраїлю та інших країн.

  Глобальний саміт підприємців та конкурс із підприємницької діяльності HICOOL стартував у червні цього року. Для участі в конкурсі зареєструвалися 5705 проектів і 7467 підприємців із 114 країн і регіонів світу, що є рекордним показником. Увечері 25 серпня відбулося вручення премій першої, другої та третьої ступенів, нагород для переможців, нагород імені Бо Ле та інших відповідних призів.

   

   

  Глобальний саміт підприємців та конкурс із підприємницької діяльності HICOOL відкрився в Пекіні

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *