Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Голова адміністрації ОАР Гонконгу: Новообрані члени Законодавчої ради працюватимуть у національних інтересах

  2023-12-20

  Новообрані члени до Законодавчої ради ОАР Гонконг – патріоти, які не допустять порушення інтересів держави, зокрема Гонконгу, не допустять зради Батьківщини, заявив голова адміністрації особливого адміністративного району Гонконг (ОАР) Лі Цзячао 18 грудня на прес-конференції.

  Виступаючи на прес-конференції, проведеній у Пекіні після подання звіту про роботу голові КНР Сі Цзіньпіну, Лі Цзячао наголосив на важливості нещодавніх виборів до Законодавчої ради ОАР, що відбулися 10 грудня – перших загальних виборів ОАР після реформи Законодавчої ради.

  Про це повідомило видання CRI Online.

  Глава адміністрації ОАР запевнив у повному впровадженні принципу “Гонконгом управляють патріоти”.

  “Усі новообрані члени Законодавчої ради – патріоти, які не дозволять зрадити національні інтереси і, зокрема, інтереси Гонконгу, не дозволять продажних дій проти Гонконгу і не стануть іноземними агентами. Вони будуть, наслідуючи реалістичний підхід, присвячувати себе служінню гонконгцям. У нас діє система контролю за виконанням службових обов’язків, яка дає гарантію того, що члени ради зможуть належним чином виконувати свою роботу і не вдаватися до лінощів і халатності, а також уникнути бюрократичної тяганини. Так що принцип “Гонконгом управляють патріоти” допомагає нам відсіювати тих продажних елементів. Таким чином, повна реалізація принципу “Гонконгом управляють патріоти” забезпечує відповідність всієї нашої системи управління національним інтересам, а також спільним інтересам Гонконгу”, – констатував Лі Цзячао.

  Коментуючи очорнення та нападки деяких іноземних організацій на закон про держбезпеку в Гонконзі та практику “Одна країна, дві системи”, глава адміністрації ОАР наголосив на перевагах цієї політики та необхідності її довгострокового дотримання.

  Деякі політики, особливо іноземні, виступили з критикою Закону КНР про держбезпеку в Гонконзі. Я вважаю, що вони не до кінця розуміють його. Центральний уряд повністю, точно і рішуче проводитиме курс “Одна країна, дві системи”, “Гонконгом управляють гонконгці” за високого ступеня автономії. Це є явна гарантія довіри”, – стверджує глава ОАР.

   

  Голова адміністрації ОАР Гонконгу: Новообрані члени Законодавчої ради працюватимуть у національних інтересах

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *