Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Форум з питань розвитку економічної та фінансової сфер

  2020-11-19

  18 листопада Посол України в КНР Сергій Камишев разом із групою дипломатів з посольства взяв участь у форумі, присвяченому питанням розвитку економічної та фінансової сфер в умовах китайської стратегії «подвійної циркуляції», яку запровадив Голова КНР Сі Цзіньпін. Про це повідомляє прес-служба Посольства України в КНР.

  Форум організовано кредитно-рейтинговим агентством Dagong Global Credit Rating Co., Ltd (який є фактично китайським аналогом Moody’s) за підтримки Держради КНР. У роботі Форуму брали участь понад 500 учасників, серед яких були присутні керівництво провідних державних фінансово-банківських установ, кредитних та страхових організацій, інвестиційних агентств та асоціацій, а також представники провінційних урядів КНР.

  Головною подією заходу було проведення презентації інвестиційного звіту по Україні «The Evaluation Report of Ukraine’s Investment Climate», підготовленого Dagong Global Credit Rating Co., Ltd за безпосередньої участі та підтримці Посольства України. У свою чергу, Посол Сергій Камишев виступив з промовою, у ході якої презентував інвестиційні можливості України, а також виділив основні переваги та перспективи інвестування в Україну.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *