Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Food2China 2019

  2019-03-31

  Міжнародна велика виставка продуктів харчування та напоїв Food2China 2019 пройде з 26 по 28 вересня в Гуанчжоу. Захід складається з декількох розділів: секція закусок і кондитерських виробів, секція м’яса та морепродуктів, продукти харчування та приправи, секція вина і пива, секція кави і чаю, секція охорони здоров’я та дитячого харчування, продукти халяль, секція громадського харчування та обладнання. Більше 20 професійних форумів і змагань будуть проводитися в цьому ж місці.

  Паралельні заходи: Міжнародна виставка-форум обладнання сучасних освітніх технологій China International Intelligence Educational Equipment Exhibition & Summit Forum (CNIETE) 2019, які пройдуть з 26 по 28 вересня в Пекіні.

  Країна, місто: Китай, Гуанчжоу

  Місце: Guangzhou China Import and Export Fair Pazhou Complex

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 26.09.2019 – 28.09.2019

  Організатори: Worldex Fiera Milano Exhibitions (Guangzhou) Co., Ltd., Fiera Milano S.p.A.

  Website: http://www.food2chinaexpo.com/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: цукерки і шоколад, охолоджені і заморожені продукти, водні продукти, м’ясо і птиці, приправи і харчові добавки, зелені і органічні продукти, здорова їжа, свіжі сільськогосподарські продукти і фрукти, фруктові соки, чай та чайні напої, кава в зернах , мелена кава, кавовий напій, кавові вершки, органічні і здорові напої, мінеральні води, питна вода, безалкогольні змішані напої, вино і ігристе вино, жовте вино, пиво, вино плодове, халяльні продукти.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *