Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  FOOD CONNECTIONS 2020 B2B online

  2020-09-11

  Онлайн захід FOOD CONNECTIONS 2020, який спрямовано на виробників продуктів харчування та напоїв відбудеться 17, 22 та 24 вересня в рамках проєкту European Enterprise network. Основною метою заходу є участь у B2B перемовинах та пошук ділових партнерів за кордоном.

  Адже FOOD CONNECTIONS 2020 надає можливість знайти іноземних партнерів серед компаній різних сфер, серед яких виробники упаковки, інгредієнтів, ІТ, маркетинг та комунікація, навчання, дистрибуція та ін.

  Під час цього онлайн заходу українські компанії матимуть змогу поспілкуватися та перейняти досвід міжнародних компаній, які надають сервісні послуги, є виробниками продуктів харчування, обговорити можливості для співпраці та підписати попередні договори з потенційними партнерами.

  Перший семінар, який пройде 17 вересня буде спрямовано на обговорення стійкості бізнесу. Інші два заходи, які відбудуться 22 та 24 вересня будуть сфокусовані на розгляді різних технологій, які використовуються в харчовій промисловості та електронного маркетингу/ електронної комерції.

  Місце проведення: онлайн

  Терміни проведення: 17, 22 та 24 вересня 2020 року

  Організатори: Координаційний центр підтримки експорту ТПП України, Торгово-промислова палата України.

  Website: https://foodconnections.b2match.io/participants/126#215233

  Участь у заході безкоштовна.

  Реєстрація до 14.09.2020.

  Робоча мова заходу: англійська та французька.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *