Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Фондові біржі Китаю опублікували посібник з розкриття інформації про стійкий розвиток лістингових компаній

  2024-02-14

  Три великі фондові біржі Китаю опублікували в четвер перший посібник з розкриття інформації про сталий розвиток акціонерних компаній і запустили процедуру збору громадських думок з цього питання, передає CRI Online.

  Згідно з Шанхайською та Шеньчженьською фондовими біржами, компанії, включені в індекси SSE 180, STAR 50, SZSE 100 та індекс ChiNext, а також ті, чиї акції котуються як на вітчизняних, так і зарубіжних ринках цінних паперів, зобов’язані до 30 квітня 2026 року опублікувати свої звіти про сталий розвиток за 2025 рік.

  Капіталізація вищезгаданих компаній становить 51% від усього ринку.

  Тим часом компанії, чиї акції котируються на Пекінській фондовій біржі, як правило, малі та середні інноваційні підприємства, враховуючи специфіку їх розвитку, зможуть добровільно розкривати інформацію.

  Новий документ, як очікується, дозволить покращити розкриття інформації щодо сталого розвитку відкритих акціонерних товариств Китаю.

  У листопаді 2022 року Китайський комітет з контролю за цінними паперами вирішив створити та оздоровити систему розкриття інформації про сталий розвиток у рамках трирічного плану дій щодо підвищення якості лістингових компаній. З того часу вищезгадані біржі працювали над складанням рекомендацій у цій галузі.

  Біржі заявили, що за допомогою різних способів проведуть збір думок та пропозицій учасників та суб’єктів ринку щодо нового документа, уважно вивчать їхні пропозиції, а потім своєчасно опублікують документ та реалізують його вимоги.

   

  Фондові біржі Китаю опублікували посібник з розкриття інформації про стійкий розвиток лістингових компаній

  Джерело фотографії: https://news.finance.ua/ua/shho-take-fondovyy-indeks-i-yak-zaroblyaty-na-fondoviy-birzhi

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *