Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Фон дер Ляєн не виключила заборону TikTok у Євросоюзі

  2024-05-01

  Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн ввечері понеділка, 29 квітня, заявила, що не виключає заборони соціальної мережі TikTok у Європейському Союзі.

  Як передає Укрінформ, про це повідомляє Politico.

  Очільниця Єврокомісії зробила відповідне припущення 29 квітня у Маастріхті під час дебатів за участі провідних кандидатів від партій на виборах блоку в цьому році.

  «Це не виключено», – сказала фон дер Ляєн після того, як модератор згадав США, де TikTok загрожує національна заборона у разі, якщо його не продасть власник ByteDance.

  Фон дер Ляєн одразу додала, що Єврокомісія була першою установою в усьому світі, яка заборонила TikTok на корпоративних телефонах.

  «Ми точно знаємо небезпеку TikTok», – додала вона.

  Фон дер Ляєн виступала на дебатах не як президентка Комісії, а як провідний кандидат від правоцентристської Європейської народної партії. Однак зауваження щодо китайської соцмережі прозвучало на тлі низки поганих новин для TikTok у Європі, йдеться у матеріалі.

  Як повідомлялося, 22 квітня Європейський Союз розпочав розслідування проти застосунку TikTok Lite. У блоці погрожують призупинити функцію застосунку, яка «викликає звикання».

  Раніше у лютому Єврокомісія розпочала офіційне розслідування щодо TikTok щодо ймовірних порушень зобов’язань щодо захисту неповнолітніх на платформі.

   

  Фон дер Ляєн не виключила заборону TikTok у Євросоюзі

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *