Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  FHC China 2019 – Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв

  2019-04-20

  FHC China – це виставка продуктів харчування та напоїв, провідна виставка міжнародних компаній, що прагнуть представити свою продукцію на китайському ринку. Експоненти беруть участь у виставці, пропонуючи різноманітні поточні розробки продуктів в сфері громадського харчування, готельного та ресторанного обладнання, напоїв та продуктів харчування.

  FHC гарантує якість експонентів і відвідувачів-фахівців, забезпечуючи ефективну торговельну платформу для індустрії продуктів харчування і напоїв. Вона діє як життєво важливий центр для отримання цінної інформації про ринок, вивчення споживчих тенденцій і відкриття найновітніх інновацій.

  FHC призначена виключно для імпортних і високоякісних продуктів. Для 43% відвідувачів з інших куточків світу, FHC дійсно є єдиною міжнародною виставкою, яка обслуговує китайський ринок. Це робить її орієнтиром для міжнародних компаній, які хочуть співпрацювати з ринками в Китаї та Азії.

  Виставка пропонує всебічну серію семінарів по новітнім розробкам, включаючи виробництво продуктів харчування у виноробній промисловості та в області маркетингу, надаючи відвідувачам цінні поради.

  Результати FHC China 2018: 118 274 торгових покупців, 3000 компаній з 48 країн і регіонів. У 2019 році очікується ще більше торгових представників і відвідувачів.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)

  Періодичність: Щорічно

  Термін проведення: 12.11.2019 – 14.11.2019

  Організатор:  UBM CIE

  Основні групи товарів: риба, морепродукти; м‘ясна продукція; чай, кава, сиропи; алкогольні напої, пиво; халяльні продукти; пакувальні матеріали; устаткування для громадського харчування; посуд і аксесуари; холодильне / морозильне обладнання; інгредієнти / агенти / есенції; хлібобулочні і кондитерські вироби / готові продукти.


  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *