Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Фань Сяньжун відвідав з «перевіркою» китайсько-українську агрокомпанію «Фанда»

  2021-07-26

  Посол КНР в Україні Фань Сяньжун відвідав китайсько-українську агрокомпанію «Фанда» (кінцевий бенефіціар Huangfan District Agricultural Corporation), щоб ознайомитися з проектами компанії з вирощування та оброблення сільськогосподарських культур. Про це повідомляє пресслужба Посольства КНР в Україні.

  У поїздці також взяли участь радники посольства У Ляньвень і Чжао Лі. Посол Фань Сяньжун висловив надію, що китайсько-українська компанія «Фанда» стане найбільшим проектом співпраці в галузі селекції в Україні, буде продовжувати добре виконувати різні завдання, глибоко розкривати потенціал, прагнути досліджувати і впроваджувати інновації, постійно шукати нові розробки, щоб вивести сільськогосподарське співробітництво двох країн на новий рівень. Посольство продовжить надавати відповідні послуги та гарантії.

  Генеральний директор «Фанда» пан Чжан Чженьхуа сказав, що буде сприяти подальшому зміцненню співробітництва з Україною, оптимізувати масштаби бізнесу відповідно до ринкового попиту, прагнути до подальшого зміцнення й розширення бізнесу компанії в Україні, а також сприяти подальшому розвитку китайсько-українського сільськогосподарського співробітництва.

  Примітно, що під час перевірки посол Фань Сяньжун також провів відеодзвінок із секретарем партійного комітету і генеральним директором Huangfan District Agricultural Corporation паном Сун Генчуань. Обговорювали посилення керівництва з боку китайського власника.

  Фань Сяньжун відвідав з «перевіркою» китайсько-українську агрокомпанію «Фанда»

   

  Фань Сяньжун відвідав з «перевіркою» китайсько-українську агрокомпанію «Фанда»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *