Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Фахівці китайської CISDI відновили роботи з модернізації доменної печі на «АрселорМіттал Кривий Ріг»

  2021-03-26

  Фахівці китайської компанії CISDI, яка входить до держкорпорації КНР MinMetals, прибули на металургійне підприємство «АрселорМіттал Кривий Ріг», щоб відновити роботи з реконструкції найбільшої на підприємстві доменної печі №9, повідомила прес-служба АМКР.

  Вартість проєкту за участю китайського підрядника складе 30 млн дол. Він включає в себе розробку інжинірингу, постачання основного обладнання, нагляд за монтажем та пусконалагоджувальними роботами, а також навчання персоналу меткомбінату.

  «Зустріч з партнерами на виробничому майданчику «АрселорМіттал Кривий Ріг» була запланована на перших етапах обговорення проєкту. Але минулого року її довелося відкласти у зв’язку з пандемією COVID-19 і жорсткими карантинними обмеженнями по всьому світу. В результаті графік проєкту був переглянутий та наново затверджений спільно із компанією CISDI. Фахівці китайської компанії проведуть у Кривому Розі близько трьох місяців, щоб завершити базовий інжиніринг, підготовку стадії «Проєкт» та звіту ОВД», — йдеться в повідомленні.

  У зустрічі з китайськими фахівцями також взяли участь представники українських компаній STEM і M.Technology, які є субпідрядниками CISDI в модернізації печі.

  «Наша мета – впровадити у життя все заплановане, зробити проєкт максимально ефективним. Перед нами стоїть багато завдань, проте у нас велика команда висококваліфікованих фахівців, що здатна охопити весь технологічний процес роботи доменної печі. Ми вже відвідали «дев’ятку», наживо познайомилися з об’єктами комплексу. Вдячні «АрселорМіттал Кривий Ріг» за теплий прийом і хорошу організацію» — зазначив менеджер проєкту пан Донг Лонг.

  «Реконструкція доменної печі № 9 дозволить нам представити нову технологію у виробництві чавуну – ми побудуємо сучасну доменну піч, яка буде повністю відповідати екологічним нормам. У наших китайських партнерів багатий досвід з впровадження подібних проектів. Це дійсно професійна команда. Результат нашої спільної роботи буде успішним, ми докладемо для цього всіх зусиль» — говорить менеджер проєкту з реконструкції доменної печі № 9 «АрселорМіттал Кривий Ріг» Гоутам Пінапоту.

  Довідково: У «АрселорМіттал Кривий Ріг» 4 доменні печі. «Дев’ятка» – найбільша з них, її корисний об’єм перевищує 5 000 кубометрів. Вона виробляє близько половини всього чавуну на комбінаті та досі вважається однією з найбільших в Європі. Комплексна модернізація доменної печі № 9 дозволить їй ефективно відпрацювати наступні 20 років, досягти максимального рівня використання пиловугільного палива і, відповідно, знизити собівартість чавуну.

  Крім модернізації власне доменної печі підприємство вирішило також модернізувати систему аспірації, що дозволить скоротити викиди пилу в атмосферу.

  Як відзначили в АМКР, на сьогодні підприємство вже здійснило велике замовлення нового обладнання у провідних міжнародних компаній: машин для ливарного двору виробництва компанії DHM, кожуху печі від Danieli Corus, колошнику печі від CISDI, вуглецевого блоку від Takoi COBEX, ливарного двору та системи аспірації складського приміщення від Sinosteel. Підприємство також веде переговори з різними місцевими та міжнародними підрядниками про виконання будівельних робіт.

  Фахівці китайської CISDI відновили роботи з модернізації доменної печі на «АрселорМіттал Кривий Ріг»

   

  Фахівці китайської CISDI відновили роботи з модернізації доменної печі на «АрселорМіттал Кривий Ріг»

   

  Джерело і фото: АМКР

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *