Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  EXPO BUILD CHINA 2010 – 18-а Міжнародна будівельна виставка

  Час проведення: 29.03.2010 – 01.04.2010
  Місце проведення: КНР, м. Шанхай

  Expo Build 2010 розширить існуючі сервіси для архітекторів та дизайнерів, в перелік експозицій будуть додані нові види продукції і послуг, наприклад, програмне забезпечення для дизайнерів, системи CAD та інші програмні рішення. Розширяться експозиції секторів декору Expo Deco в павільйоні W3 і Home Fashion & Design Shanghai Show. Expo Build, таким чином, стане найбільшою та найважливішою в Азії виставкою для архітекторів і дизайнерів. До того ж, організатори нададуть можливість девелоперам, агентам і постачальникам послуг в області нерухомості продемонструвати свої проекти у сфері житлового будівництва, промисловій і комерційній нерухомості – схвалюється показ сучасних напрямів в будівництві енергозберігаючих будівель і футуристичних об’єктів, фасадного дизайну та будівельних рішень.

  Нарешті, Expo Build покликана сприяти задоволенню зростаючого попиту в Китаї та інших азіатських країнах на якісні матеріали. Так, Ceramics China усе більше переходить в преміум сегмент і робить акцент на висококласних сучасних ванних кімнатах та інших матеріалах декору.

  Групи розділів: покрівля (Expo Coat), освітлення (Expo Light), вікна та двері (Doors and Windows), камінь (Expo Stone) увійдуть до цієї нової структури та розмістять свої експозиції в павільйонах W4 і W5, а також на відкритому майданчику. В майбутньому учасники минулих виставок, такі як Faacі та інші великі бренди, отримають додаткові можливості демонстрації своїх екологічно дружніх напрацювань.

  Теми виставки: готельний і ресторанний бізнес, дизайн і оформлення, інтер’єр, природний камінь і кераміка, скло, будівництво.

  Організатор: Shanghai Expobuild International Exhibition Co., Ltd.

  Спонсори : China Architectural Culture Center, Shanghai CMP Sinoexpo International Exhibition Co., Ltd., Bologna Fiere.

  Підтримка: Ministry of Construction, The Architectural Society of China, Shanghai Construction Committee, China State Construction Engineering Corporation, China National Real Estate Development Group Corporation.

  www.expobuild.com

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *