Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  EPTES 2018 – Environmental Protection Technology & Equipment

  Міжнародна виставка обладнання та технологій захисту навколишнього середовища (екології) Environmental Protection Technology & Equipment Show пройде з 17 по 21 вересня в Шанхаї.

  Виставка присвячена екологічним технологіям та обладнанню, таким як: водопідготовка, енергозбереження, очищення викидів в атмосферу, рециркуляція відходів (зворотня економіка) і утилізація відходів.

  У заході 2018 року прийняли участь понад 500 експонентів і понад 100000 відвідувачів-фахівців, виставкова площа склала 35000 кв.м.

  Виставка проходить в складі міжнародної промислової ярмарки в Шанхаї CIIF 2019 разом з виставками: IAS 2019 виставка промислової автоматизації; NEAS 2019 виставка автомобілів на новій енергії; ES 2019 виставка нової енергетики; MWCS 2019 виставка металообробки та верстатів з ЧПУ; ICTS 2019 виставка інформаційних та комунікаційних технологій; STIS 2019 виставка наукових та технічних інновацій; RS 2019 виставка промислових роботів; NMIS 2019 виставка виробництва нових матеріалів.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце проведення: Shanghai National Exhibition and Convention Center (China Expo Complex, NECC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 17.09.2019 — 21.09.2019

  Організатор:  Shanghai East Best & Lansheng International (Group) Co., Ltd.

  Умови відвідування: тільки для торговельних представників, ост.день – для всіх бажаючих

  Website: http://eptes.ciif-expo.com/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: очисні машини і обладнання, техніка і устаткування регулювання підведення повітря і очищення газів, енергозберігаюча техніка та обладнання, техніка та обладнання для утилізації твердих відходів, техніка та обладнання для очищення води, лабораторне обладнання й устаткування моніторингу навколишнього середовища, циркулярна економіка і комплексне використання відтворюючих ресурсів.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *