Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  EOLIANG ознайомляться з роботою сільськогосподарських підприємств України

  2018-12-21

  Цьго тижня, в рамках реалізації підписаного Громадською спілкою «Аграрний союз України» в Шанхаї Меморандуму, група представників китайської компанії Shaanxi Ouliang Cross Border E-Commerce (EOLIANG) відвідають Вінницьку та Кіровоградську області, де ознайомляться з роботою сільськогосподарських підприємств, які входять до ГС «АСУ».

  За словами Голови ГС «АСУ» Геннадія Новікова, представники EOLIANG підтвердили зацікавленість у розвитку відносин, зокрема й у напрямі розбудови логістичної сільськогосподарської інфраструктури: елеваторів та заводів з переробки сільськогосподарської продукції.

  Пан Геннадій зазначив, що наразі почалася практична робота із сертифікації підприємств, які займатимуться експортом продукції до КНР та підготовки відповідних бізнес-проектів.

  «Перш за все, це стосується виробників сої, ячменю, кукурудзи», – додав він.

  Представники китайської компанії запросили членів ГС «АСУ» ще раз відвідати Китай для того, щоб познайомитися з сучасними аграрними технологіями, які застосовуються в цій країні.

  Під час візиту делегації ГС «АСУ» в Китай на виставку «China International Import Expo-2018» було підписано Меморандум про взаємопорозуміння щодо користування перевагами платформи eoliang.com та співпраці у просуванні, маркетингу і торгівлі сільськогосподарською продукцією і продуктами харчування України на ринку Китаю між ГС «Аграрний союз України» та компанією Shaanxi Ouliang Cross Border E-Commerce (EOLIANG).

  Меморандум передбачає співпрацю та взаємну допомогу в просуванні, маркетингу та торгівлі виробленими українськими фермерами продуктами харчування та сільськогосподарською продукцією на китайських ринках. Сторони планують створити ефективний обмін ринковою інформацією обох країн, сприяти маркетинговій діяльності, а також розширювати ділові можливості для обох країн.

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *