Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Еммануель Макрон: «Китай має зіграти провідну роль у відновленні миру»

  2023-04-06

  Президент Франції Еммануель Макрон розповів, що наближення миру в Україні буде основною темою його розмови з лідером Китаю під час візиту в Пекін. Про це він заявив у своєму Twitter, пише Європейська правда.

  Макрон зазначив, що планує обговорювати з Сі Цзіньпіном економічні питання, продовольчу безпеку, захист клімату та біорізноманіття, але війна в Україні буде темою номер один.

  «Я переконаний, що Китай має зіграти провідну роль у відновленні миру. Саме це я приїхав обговорити і просувати», – зазначив президент Франції.

  Макрон прибув до Китаю 6 квітня. Напередодні візиту Макрон і президент США Джо Байден у телефонній розмові домовилися спонукати Китай до дій для прискорення закінчення війни в Україні.

  За джерелами ЗМІ у Єлисейському палаці, французька сторона вважає, що з огляду на тісні зв’язки з Росією Китай може бути однією з небагатьох країн, яка може «змінити правила гри» в контексті війни в Україні.

  До Китаю прибула також глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Днями вона підкреслила, що роль КНР щодо війни в Україні буде важливою для відносин з ЄС.

  Еммануель Макрон: «Китай має зіграти провідну роль у відновленні миру»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *