Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Емманюель Макрон обговорив з Ван Ї встановлення миру в Україні

  2023-02-16

  Президент Франції Емманюель Макрон 15 лютого провів зустріч з членом Політбюро ЦК КПК, керівником Канцелярії з закордонних справ ЦК КПК, колишнім міністром закордонних справ Китаю Ван Ї, повідомляє сайт Міністерства закордонних справ КНР.

  Крім питань двостороннього співробітництва, обидві сторони також обговорили війну в Україні. Відповідно до заяви китайського МЗС, Ван Ї наголосив, що «в українському питанні Китай твердо дотримується об’єктивної та справедливої позиції, весь час докладає всіх зусиль задля досягнення примирення та проведення мирних переговорів. Китайська сторона високо цінує роль Франції як суверенної та незалежної великої держави, Китай бажає разом зі світовою спільнотою, включаючи і Францію, спільно шукати шляхи політичного вирішення, щоб якомога швидше досягти припинення бойових дій».

  У заяві Єлисейського палацу говориться, що обидві країни висловили “однакову мету” щодо України, причому президент Франції наголосив  на “наслідках цього конфлікту для міжнародного миру та безпеки, а також підтримці Францією країни, що зазнала агресії”.

  Емманюель Макрон обговорив з Ван Ї встановлення миру в Україні

   

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *