Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Electric Vehicles Show 2019 Guangzhou

  Міжнародна виставка енергетичних, екологічно чистих транспортних засобів The 6th Guangzhou International Electric Vehicles Show 2019 пройде з 22 листопада по 1 грудня в Гуанчжоу. Участь у виставці дає можливість створити професійну бізнес-платформу, стати піонером стрімко розвиваючого ринку електромобілів і створення мережі користувачів та покупців, забезпечення кращого місця на ринку торгового співробітництва.

  В рамках виставки електромобілів пройдуть тематичні конференції, на яких будуть обговорюватися питання застосування нових технологій в галузі, транспортній системі, використання екологічно чистого палива для міських автобусів і ін.

  Паралельні заходи: автомобільна виставка China (Guangzhou) International Automobile Exhibition (Auto Guangzhou 2019) та виставка автомобільних запчастин і аксесуарів China (Guangzhou) International Auto Parts and Accessories Exhibition 2019.

  Одночасно пройде більше 10 зустрічей  і семінарів на вищому рівні, які зберуть усіх гравців ринку, представників засобів масової інформації та професіоналів галузі під одним дахом.

  Країна, місто: Китай, Гуанчжоу

  Місце: China Import & Export Fair Pazhou Complex (Zone B), Guangzhou, PR China

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 22.11.2019 – 01.12.2019

  Організатори: China Foreign Trade, Guangzhou Exhibition Service Co., Ltd

  Website: https://www.adsale.com.hk/EVGZ/EVGZ19/idx/eng/home
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: Вантажні автомобілі. Автобуси. Транспортні засоби спеціального призначення. Електричні транспортні засоби.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *