Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ЕКСПО: Україна провела окрему зустріч з туроператорами Китаю

  2017-06-23

  З 23 по 25 червня у місті Чунцін (КНР) проходить «5-те ЕКСПО туристичної індустрії Західного Китаю» (The 5 Western China Tourism Industry Expo 2017), участь у якому бере Україна.

  Про це Укрінформу повідомила голова відділу культури і туризму компанії «Український дім у Пекіні» Яна Шуляк.

  Ukraine held a separate meeting with tour operators in China

  “Українські туроператори – «Київський супутник» «Кий авіа» і «Ньюлоджик» – у перший день роботи виставки презентували свої можливості на українському ринку для китайських туристів, розповіли про переваги нашої країни і запросили туроператорів Китаю до активної і плідної співпраці”, – поінформувала Шуляк.

  Вона зауважила, що Україна стала єдиною іноземною державою, яка провела окрему зустріч з місцевими туроператорами, їх було понад 40, за участю керівництва Управління з питань туризму Чунціна.

  «Український дім у Пекіні» поділився інформацією про спрощення візового режиму і візи по прильоту для громадян Китаю, прямі рейси національного перевізника МАУ, запропонував свої послуги в туристичній сфері і розвитку співпраці між двома країнами, а також запевнив у всебічній підтримці з боку Посольства України.

  EХРО організоване Асоціацією туризму Чунціну за підтримки його Народного уряду і державної туристичної адміністрації в рамках святкування 20-ліття Чунціна як міста центрального підпорядкування. Серед учасників виставки – понад 100 міст Китаю, більш як 40 туристичних організацій і туроператорів.

  Мальовничий мегаполіс із 33-мільйонним населенням, історія якого сягає понад 3 тис. років, Чунцін є одним із найбільших фінансових, промислових та наукових центрів Китаю, відомий як «місто в горах» і розташований між руслами річок Янцзи і Цзялін. Для України цінність регіону в сенсі туристичних потоків важко переоцінити. До українського стенду, який уже традиційно є одним із навідвідуваніших на подібних заходах, завітала делегація Народного уряду на чолі із віце-мером міста Чунцін.

  Участь української делегації у виставці була організована Посольством України в КНР та Народним урядом міста Чунцін. Власне українська дипмісія зробила можливою участь вітчизняних туроператорів у цій масштабній виставці, яка відбувається відразу після проведення в Чунціні українсько-китайських консульських консультацій.

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *