Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ДСНС І КИТАЙСЬКІ ПАРТНЕРИ ОБГОВОРИЛИ ШЛЯХИ СПІВПРАЦІ У СФЕРІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

  2017-06-27

  Під час зустрічі заступника голови ДСНС України Руслана Білошицького та представників китайської компанії, що спеціалізується на дослідженнях і розробках в галузі інформаційних і комунікаційних технологій, розглядалися питання та напрями подальшої двосторонньої співпраці щодо розвитку та впровадження новітніх інформаційно-телекомунікаційних технологій у діяльність ДСНС.

  COOPERATION IN THE FIELD OF INFORMATION TECHNOLOGIES

  Руслан Білошицький зазначив, що необхідно втілювати нові і сучасні технології для забезпечення сталого зв’язку у зонах надзвичайних ситуацій, де він може бути відсутній.

  Представники ДСНС презентували ролик та більш детально ознайомили присутніх з діяльністю Служби порятунку. Крім того, іноземним гостям продемонстрували план розвитку щодо вдосконалення інформаційних і комунікаційних технологій у роботі Служби.

  Під час зустрічі сторони розглянули можливості для пошуку нових рішень, які б дозволили підвищити ефективність діяльності підрозділів ДСНС під час аварійно-рятувальних робіт в питанні комунікації.

  Представники компанії розповіли про один із найперспективніших напрямів розвитку мережі — Технологію LTE – Long-Term Evolution, що є стандартом зв’язку четвертого покоління. Використання подібної технології дозволяє розгорнути мережу безпосередньо на місці надзвичайної події, а також використовувати не лише голосовий, а й відеозв’язок. Китайські гості висловили готовність допомогти вітчизняним відомствам у створенні системи 112 Emergensy Call System на прикладі практичного досвіду побудови ідентичної системи в Угорщині.

  “ТЯНЬСЯ ЛІНК”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *