Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ДПЗКУ збирається подвоїти річні обсяги експорту кукурудзи в Китай

  2015-03-10

  Як стало відомо компанії “ПроАгро”, Державна продовольчо-зернова корпорація України готується до проведення переговорів з КНР про експорт кукурудзи. Про це повідомляє Мінагропрод України. Крім того, як повідомляє Міністерство, переговори будуть вестися також про надання китайською стороною великого кредиту, спрямованого на розвиток інфраструктури в АПК.
  У минулому році українська сторона, незважаючи на численні труднощі, війну та економічну кризу, виконала взяті на себе перед китайською стороною зобов’язання і поставила в Піднебесну обіцяні 1,5 млн. т. кукурудзи. У нинішньому році представники України сподіваються домогтися подвоєння обсягів річних експортних продажів кукурудзи в Китай.
  Нагадаємо, Китай – густонаселена країна, можливості якої з нарощування власного виробництва кукурудзи практично вичерпані. У той же час, споживання зернової в країні стійко зростає, що рік від року збільшує її імпортний потенціал і змушує китайських імпортерів шукати для себе все нових і нових постачальників.
  Два роки тому ДПЗКУ отримала від Китаю масивний кредит на розвиток АПК в обмін на зобов’язання поставити в КНР 1,5 млн. т. кукурудзи. Виконавши дане зобов’язання, Україна небезпідставно сподівається на подальший розвиток співпраці з китайською стороною.

  Інформаційна компанія “ПроАгро”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *