Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ДПЗКУ відвантажила на експорт в рамках китайських кредитних і торговельних угод 1 млн. тонн зерна – Р.Бровді

  2013-11-08

  ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» відвантажила на експорт в рамках китайських кредитних і торговельних угод 1 млн. тонн зерна. Про це 7 листопада в ексклюзивному коментарі ІА «АПК-Інформ» повідомив перший заступник голови правління корпорації Роберт Бровді.
  «Увесь цей обсяг експортований в рамках китайських кредитних і торговельних угод ДПЗКУ, які, нагадаю, припускають поставки як безпосередньо на ринок КНР, так і на ринки інших країн», — пояснив він. Р. Бровді також уточнив, що експорт зернових безпосередньо в Китай було розпочато наприкінці жовтня поточного року, коли ДПЗКУ відвантажила перший Panamax з 53 тис. тонн кукурудзи. На сьогоднішній день під навантаженням для КНР перебуває наступне судно з цією культурою. При цьому перший заступник глави правління ДПЗКУ зазначив, що згідно з кредитними і торговими угодами з китайськими партнерами в 2013/14 МГ корпорація експортує 4 млн. тонн зернових.
  «Зі свого боку корпорація зацікавлена і буде робити все від неї залежне, щоб із зазначеного обсягу максимум зерна було поставлено саме на китайський ринок», — наголосив він.У той же час, Р.Бровді висловив сподівання, що ДПЗКУ незабаром почне поставки в Китай ячменю, сої та пшениці.
  «Поки що, безпосередньо на китайський ринок можливі поставки лише української кукурудзи. Як відомо, вже парафовані угоди щодо карантинної сертифікації в КНР українського ячменю та сої. І як тільки остаточні документи будуть підписані сторонами, можна буде вести мову і про експорт цих культур. Після цього, з урахуванням активної та послідовної позиції Міністерства аграрної політики та продовольства України, будемо сподіватися на оперативне вирішення питання про отримання дозволів на експорт вітчизняної пшениці », — підсумував він.
  АПК-Інформ

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *