Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  DPES Sign Expo China 2024 відбудеться вже в лютому 2024 року

  2023-12-06

  DPES Sign Expo China — це провідна виставка в Китаї для рекламної індустрії, яка відбудеться 25-27 лютого 2024 року в Poly World Trade Center Expo в Гуанчжоу.

  DPES CHINA 2024 готується зачарувати своїх відвідувачів чудовою виставковою площею 85 000 квадратних метрів, на якій зберуться понад 1100 експонентів з усієї країни. Організатори виставки очікують прийняти у себе понад 60 000 професійних покупців з усього світу.

  DPES CHINA 2024 відкриє сім великих виставкових залів, які демонструватимуть останні досягнення в області цифрового друку, цифрового гравіювання, вивісок, обладнання для дисплеїв, витратних матеріалів для реклами та світлодіодних джерел.

  Оскільки в процесі відновлення після пандемії, скоро розпочнеться весняний сезон закупівель. DPES CHINA є основним комунікаційним каналом для професіоналів галузі та ключовим заходом для закупівель у рекламному секторі.

  Чого варто очікувати від цього заходу:

  • Інноваційні рішення: відвідувачі виставки зможуть відкрити для себе новаторські рішення в усіх ланках рекламного сектору.
  • Мережеві можливості: учасники отримають можливості поспілкуватись з лідерами галузі та налагодити цінні зв’язки.
  • Презентації продуктів: можна буде спостерігати за випусками найсучасніших продуктів і всебічними демонстраціями обладнання.

  DPES CHINA пропонує унікальну можливість для професіоналів галузі досліджувати нові продукти, обмінюватись знаннями щодо своєї галузі і брати участь у міжнародних мережевих заходах. Виставка відома постійним залученням гігантів галузі, представленням нових продуктів, демонстрацією комплексного обладнання та сприянням регіональній і міжнародній інтеграції в Південному Китаї та за його межами.

  Детальнішу інформацію про виставку та процедуру реєстрації можна знайти на офіційній сторінці.

   

  DPES Sign Expo China 2024 відбудеться вже в лютому 2024 року

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *