Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ДОНЕЧЧИНА ЗМІЦНИТЬ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО З КНР

  2011-07-11

  Джерело: Сайт Донецької обласної ради

  Завершився візит Донецької делегації на чолі з заступником голови Донецької обласної ради Андрієм Федоруком до Китайської Народної республіки.
  Про підсумки візиту та напрямки співпраці між КНР і Донецькою областю розповів голова Делегації Андрій Федорук.

  «Це був наш перший ознайомчий візит до Китаю, організований з ініціативи Донецької Торгово-промислової палати. У ході поїздки відбулися ділова зустріч в Шанхайської Торгово-промисловій палаті та ознайомлення з роботою Вільних економічних зон, зокрема, Шеньчжень – найбільш розвиненою та успішної СЕЗ Китаю. Також в рамках візиту ми відвідали технопарк Шань Ши в м. Гуанчжоу.

  Одним зі знакових подій стала зустріч із заступником голови постійного комітету зборів народних представників провінції Гуандун Чжон Яншень ».
  Заступник голови Донецької облради презентував китайській стороні Донецьку область, її інвестиційні можливості.

  «Для нас особливий інтерес представляє залучення інвестицій з Китаю в технопарки, а також для розвитку наших передових наукових розробок. Щоб зробити наше виробництво ефективним – необхідно впроваджувати передові наукові розробки. Зараз у нас спостерігається певний розрив між наукою і виробництвом, для його подолання необхідно більше коштів вкладати в дослідження. Своїх коштів часто не вистачає, тому хочемо залучити іноземних інвесторів. Китайська сторона зацікавилася нашими пропозиціями. Сьогодні у нас в області створена база даних інвестпроектів. 129 проекту на суму 6,7 млрд. дол США. Так що нам є, що запропонувати Китаю, і іншим інвесторам », – зазначив Андрій Федорук.

  Підбиваючи підсумки зустрічі, сторони домовилися вивчити пропозиції та інвестиційні можливості один одного і в жовтні поточного року, під час 4-го Міжнародного інвестиційного саміту, в якому КНР візьме участь на запрошення заступника голови облради, підписати угоду про співпрацю між Донецькою областю та Провінцією Гуандун.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *