Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ДО РОЗБУДОВИ КИЄВА ПЛАНУЮТЬ ЗАЛУЧИТИ ДЕРЖАВНІ ІНВЕСТИЦІЇ

  2011-09-09

  Джерело: Офіційний веб-портал Київської міської влади

  Завершився триденний візит до Києва делегації Пекіна, яку очолив віце-мер міста Дін Сянян. Особливий інтерес китайські гості проявили до розвитку медичної і туристичної галузей української столиці. Зокрема, ознайомились з роботою фармацевтичної фірми «Дарниця», Амбулаторії сімейної медицини, Київського міського дитячого діагностичного центру та клінічної лікарні «Київський міський центр серця». Своїми враженнями та пропозиціями члени делегації поділилися з головою Київської міської державної адміністрації Олександром Поповим.

  «Ми дуже багато чому навчились у вас. Ми побачили сучасне медичне обладнання та професійну роботу лікарів. У нас, на жаль, немає таких районних лабораторій, як ваш центр серця, тому у відповідній міській клініці дуже велика черга. Ми хочемо змінити цю ситуацію: відкрити нові заклади такого профілю, щоб люди лікувались своєчасно. Адже середній вік тих, хто цього потребує, 82 роки», – сказав Дін Сянян.

  Як нагадав Олександр Попов, 14 років тому між Пекіном і Києвом була підписана угода про спільну співпрацю, тож уже давно настав час перейти до більш активних взаємовідносин між столицями.

  «Останнім часом ми відчуваємо пожвавлення наших добросусідських, дружніх відносин. Уряди України та Китаю мають підписати у вересні низку документів, після чого до розбудови Києва будуть залучені китайські державні інвестиції», – зауважив Олександр Павлович.

  Так, планується будівництво швидкісного сполучення (проведення метропоїзду) між аеропортом «Бориспіль» і центром нашого міста, метрополітену та доріг.

  «Ми плануємо в січні-лютому наступного року відвідати Пекін, щоб обговорити конкретні перспективи розвитку наших взаємовигідних відносин. До цього часу підготуємо ґрунтовні бізнес-пропозиції, які б могли зацікавити ваших підприємців. Нам цікаві перспективи співпраці київського бізнесу та пекінських компаній, відкриття спільного виробництва на нашій території. Адже потенціал української столиці доволі великий», – наголосив голова КМДА.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *