Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  До Полтави прибула делегація з КНР

  2019-08-21

  На зустрічі були присутні представники різних компаній Китайської Народної Республіки та представники полтавських підприємств «Глобинський м’ясокомбінат», «Білоцерківська промислова група», «Укролія», «Кременчукм’ясо» та навчальних закладів «УМСА», «Полтавський університет економіки і торгівлі», «Полтавська державна аграрна академія».

  Т.в.о. голови Полтавської ОДА Олег Пругло зазначив: «Співпраця Китайської Народної Республіки з Полтавщиною досить результативна. Чимало наших підприємств працюють з підприємства КНР. Ця зустріч, за вашою ініціативою, можливість для розширення нашої співпраці».

  Зі свого боку, секретар керівництва Міністерства промисловості та інформатизації КНР, директор «Karamay Bureau of Industrial and Information Technology» Ланг Веньйон повідомив про зацікавленість у співпраці з полтавськими підприємствами, особливо з виробництва органічних продуктів.

  Директор Департаменту агропромислового розвитку полтавської ОДА Сергій Фролов розповів про агропромисловий сектор Полтавщини та про можливості підприємств.

  Кожен з присутніх підприємців розповіли про свою продукцію, а деякі з них зазначили, що вже постачають свої товари до Китаю, але через посередників, тому їм би хотілось працювати напряму.

  Представник від УМСА Ірина Шкурпій повідомила, що вони готові співпрацювати у сфері охорони здоров’я, на що у гостей виникло чимало дискусій, адже розвиток такої галузі їм також цікавий.

  А віце-президент Полтавської Торгівельно-Промислової Палати Володимир Борисенко зазначив, що допоможе налагодити зв’язки з будь-яким підприємством області.

  Результат зустрічі – прийнято рішення про підписання угоди про співпрацю Полтавської області з Карамай.

  64c1e5639454c3185e7ea2db9fc48_mid

   

   “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *