Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  До Києва приїде віце-прем’єр Китаю

  2017-05-25

  До Києва приїде віце-прем’єр Державної Ради Китаю Ма Кай для участі у засіданні українсько-китайської міжурядової комісії.

  Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

  Про візит в Україну віце-прем’єра Державної Ради Китаю Ма Кая з метою участі у засіданні українсько-китайської міжурядової комісії йшлося на зустрічі першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з Надзвичайним та повноважним посолом КНР в Україні Ду Веєм.

  Учасники зустрічі обговорили плани проведення засідань семи підкомісій у рамках українсько-китайської міжурядової комісії зі співробітництва, а також проведення у 2017 році Третього засідання комісії та українсько-китайського бізнес-форуму.

  «Першою проведемо підкомісію з питань освіти, тому очікуємо візиту міністра освіти Китаю до Києва. Комісія відбудеться вже за місяць, у третій декаді червня», – зазначив Степан Кубів.

  Степан Кубів нагадав, що відповідні домовленості щодо проведення українсько-китайської міжурядової комісії зі співробітництва раніше були досягнуті на його зустрічі з Ма Каєм у Пекіні, де українська делегація перебувала 13-15 травня цього року.

  Степан Кубів також наголосив на важливості швидкого виконання усіх домовленостей, які досягнуті у рамках візиту української делегації до Китаю. Серед позитивних прикладів якісної українсько-китайської взаємодії є рішення про відкриття ринку Китаю для експорту української яловичини.

  «Ми відкрили ринок Китаю для української яловичини. Раніше відповідна комісія встановила, що українська система контролю якості яловичини відповідає китайським вимогам», – зазначив Надзвичайний та повноважний посол КНР в Україні Ду Вей.

  Довідково

  Міжурядова комісія зі співробітництва між Урядами України та Китаю вперше відбулася у квітні 2011 року у Києві. З вересня 2013 року не збиралася. До складу Комісії входить 7 галузевих підкомісій. Голова китайської частини Комісії – Віце-прем’єр Державної Ради КНР Ма Кай, української – Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

  «ЗІК»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *