Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Дмитро Кулеба обговорив досягнення миру в Україні з Ван Ї

  2023-02-20

  18 лютого 2023 року в рамках 59-ї Мюнхенської конференції з безпеки міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч з членом Політбюро ЦК Комуністичної партії Китаю, головою канцелярії із закордонних справ ЦК КПК, колишнім міністром закордонних справ КНР Ван Ї, повідомляє сайт Міністерства закордонних справ Китаю.

  Під час зустрічі Ван Ї зазначив, що Китай та Україна є стратегічними партнерами, народи обох країн пов’язує тривала дружба. Ми ще раз хочемо подякувати українській стороні за допомогу в евакуації громадян Китаю. Ми високо цінуємо те, що Україна постійно дотримується принципу «одного Китаю». Ми сподіваємося, що відносини між двома країнами будуть і надалі стабільно розвиватися. Стосовно українського питання, Китай завжди стоїть на боці миру, на стороні діалогу, постійно відстоює проведення мирних переговорів. Ми не бажаємо бачити затягування та розширення кризи в Україні, ми бажаємо йти одним шляхом разом зі світовою спільнотою, щоб уникнути погіршення ситуації, постійно прагнути досягнення миру.

  Дмитро Кулеба у своєму Твіттер-аккаунті повідомив наступне:

  «Мав нагоду обмінятися думками з керівником Офісу закордонних справ ЦК КП Китаю Ван Ї. Ми погодилися, що фундаментальний принцип територіальної цілісності, закріплений у статуті ООН, є священним для обох наших держав, і я вкотре наголосив, що всі ініціативи, спрямовані на відновлення миру в Україні, мають базуватися на ньому».

  Дмитро Кулеба обговорив досягнення миру в Україні з Ван Ї

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *