Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Для українців почав діяти шестиденний безвіз у ще 5 китайських містах

  2019-01-02

  Громадяни України та ще 52 країн відтепер можуть перебувати впродовж шести днів на території ще п’яти міст Піднебесної, не оформлюючи візу.

  З 1 січня 2019 року 144-годинний безвізовий транзит почав діяти в Циндао (провінція Шаньдун), Сямені (провінція Фуцзянь), Ухані (провінція Хубей), Ченду (провінція Сичуань) і Куньміні (провінція Юньнань), повідомляє Xinhua.

  Державне управління КНР у справах імміграції назвало нововведення “оптимізацією чинного режиму безвізового транзиту”, відповідно до якого, по-перше, термін безвізового перебування іноземних громадян у відповідних містах збільшився з 72 до 144 годин, по-друге, стало більше пунктів пропуску. Зокрема, пасажири, що прямують транзитом через Китай, можуть у зазначеному порядку оформити в’їзд/виїзд у повітряних і морських пунктах пропуску міст Сямень і Циндао, а також у повітряних пунктах пропуску міст Ухань, Ченду та Куньмін.

  Громадяни 53 країн, що мають на руках дійсний міжнародний проїзний документ, квитки на наступний рейс в треті країни або райони, впродовж 144 годин не зобов’язані оформляти китайську візу.

  Крім того, транзитні пасажири, які прибувають до міста Циндао, також зможуть пересуватися всією територією провінції Шаньдун.

  Із 2013 року Держрада КНР затвердила 72-годинний безвізовий транзит для відповідних міжнародних мандрівників, які прямують через 18 міст Китаю, а потім продовжила безвізовий термін перебування транзитних пасажирів до 144 годин в регіонах Пекін-Тяньцзінь-Хебей та Цзянсу-Чжецзян-Шанхай, а також містах Шеньян і Далянь (провінція Ляонін).

  Згідно зі статистикою, Китай щороку відвідують близько 43 млн іноземців.

   

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *