Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ДИТЯЧИЙ БАЛЕТНИЙ ТЕАТР ХАРКОВА ЇДЕ НА ГАСТРОЛІ В КИТАЙ

  2011-07-19

  Джерело: Офіційний сайт Харківської міськради

  Дитячий балетний театр Харківської хореографічної школи в рамках Міжнародної програми «Відкриті двері в мистецтво» виїхав на півторамісячні гастролі до Китаю. Вихованці школи побувають у 25 ти китайських містах і провінціях, де покажуть 27 спектаклів.

  Про це повідомила директор і засновник школи заслужений діяч мистецтв України Наталія Ржевська. Перші вистави в рамках поїздки балету-казки «Білосніжка і сім гномів» на музику Богдана Павловського відбудуться в містах Яньтай і Ціндао (провінція Шаньдун) – престижних китайських курортах на узбережжі Жовтого моря. Юні артисти (вік від 9 до 17 років) познайомлять китайську публіку з хореографічною версією цієї відомої казки братів Грімм. У рамках зарубіжного гастрольного туру заплановано сценічні уроки балету для маленьких глядачів.

  «Усі витрати на організацію гастрольно-фестивальної діяльності театру узяла на себе китайська сторона, тому що вона зацікавлена в розробленні програм подальшого навчання китайських дітей майстерності української класичної школи балету», – зазначила директор школи Наталія Ржевська.
  Довідка.
  Дитячий балетний театр Харківської хореографічної школи відомий вже майже 30 років не тільки в Україні, а й у багатьох країнах Європи, Азії, Америки і Африки. За час існування театру було показано понад 500 вистав. Його артисти представляли країну та український балет на сценах театрів Росії, Німеччини, Франції, Фінляндії, Іспанії, Португалії, США, о. Тайвань, на Канарських островах, в Японії, Єгипті. Трупа юних артистів театру – це діти, які здобувають високопрофесійну освіту в Харківській хореографічній школі відповідно до найкращих традицій російського класичного балету (школа Агриппіни Ваганової). Репертуар Дитячого балетного театру – це різноманітні й складні в професійному розумінні вистави з «дорослою» виконавчою технікою.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *