Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Ділянка Сіньцзянської пілотної ЗВТ в Урумчі запустила нову модель спрощення митних процедур

  2024-05-22

  Починаючи з 19 травня, на ділянці Сіньцзянської пілотної зони вільної торгівлі (ЗВТ) в Урумчі в Сіньцзян-Уйгурському автономному районі було введено в дію нову модель спрощення митних процедур, яка дозволяє вантажним автомобілям безпосередньо перетинати кордон після проходження митного огляду в Урумчі – пункті їхнього відправлення. Про це повідомляє CRI Online.

  Того ж дня шість казахстанських вантажівок із товарами повсякденного вжитку китайського виробництва виїхали з дільниці Сіньцзянської пілотної ЗВТ в Урумчі після проходження огляду митницею Учана.

  Потім ці вантажівки попрямували у бік прикордонного переходу “Хоргос” на китайсько-казахстанському кордоні. Завдяки нововведенням вантажівки можуть перетинати кордон безпосередньо, не заїжджаючи повторно на територію митного огляду КПП “Хоргос”.

  “Ми допомагаємо підприємствам запровадити інтегровану форму митного оформлення. Ми багато разів контактували та здійснювали координацію з відповідними підрозділами за такими аспектами, як організація контрольно-пропускних пунктів, режим митного декларування та вантажні декларації, щоб забезпечити безперебійну роботу моделі “прямого сполучення”, – наголосила Лю Мінь, співробітник митниці Учана.

  Модель “прямого сполучення” скорочує час митного оформлення майже на 24 години, а загальний процес логістики – у середньому на чотири-п’ять днів. Це також допомагає підприємствам заощадити близько 3000 юанів (415 доларів США) на експлуатаційних витратах на кожну вантажівку.

  Зазначені казахстанські вантажівки, керовані транспортно-експедиторською компанією із Сіньцзяну, почали свій шлях безпосередньо до Туркменістану та Афганістану після проходження митного очищення в Урумчі. Вони були завантажені такими товарами, як одяг, взуття, головні убори та спортивне спорядження загальною вагою майже 150 тонн.

   

  Ділянка Сіньцзянської пілотної ЗВТ в Урумчі запустила нову модель спрощення митних процедур

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *