Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Держсекретар Ентоні Блінкен відвідає Китай 5-6 лютого

  2023-01-17

  Державний секретар США Ентоні Блінкен 5-6 лютого зустрінеться в Пекіні з міністром закордонних справ КНР Цінь Ганом, повідомляє видання Politico.

  Як повідомляє видання, теми обговорення на зустрічі включатимуть війну в Україні, зростання ядерного арсеналу Китаю, призупинення співробітництва між двома країнами у сфері боротьби з наркотиками тощо.

  Цей візит буде продовженням зустрічі Голови КНР Сі Цзіньпіна та президента США Джо Байдена на саміті G-20 в Індонезії, на якій Джо Байден пообіцяв підтримувати «відкриті лінії зв’язку» з Пекіном. І це буде перевіркою, чи відкрила зустріч Джо Байдена та Сі Цзіньпіна шлях до більш продуктивних відносин між США та КНР.

  Поки ані Держдепартамент США, ані китайський уряд не розголошують деталі візиту Ентоні Блінкена, проте спікер Державного департаменту минулого місяця зазначив, що «війна Росії проти України буде на порядку денному», повідомляє видання.

  Цінь Ган, новий міністр закордонних справ КНР дав зрозуміти, що він готовий працювати, аби зробити візит держсекретаря успішним. Як вказує Politico, дописи Цінь Гана у Twitter про зустрічі з Ентоні Блінкеном можуть свідчити про бажання Китаю зупинити погіршення відносин зі Сполученими Штатами.

  Держсекретар Ентоні Блінкен відвідає Китай 5-6 лютого

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *